KURUMSAL

Hakkımızda


Her marka ve model klozet, hela taşı, lavabo, küvet, duş teknesi, yer süzgeci, ızgara, mazgal, mutfak gideri ve kanalizasyonları alman teknolojisi ROTHANBERGER ürünleriyle açıyoruz.

Ankara’da alt yapı sorunlarını tespit edip sorunlara çözüm üretmeyi bir sorumluluk haline getirip insanları memnun etmeyi toplumsal sorumluluk olarak görüyoruz.

Mevcut alt yapı sorunlarını uzman kadro ile işlevsel bir proje aracılığıyla kısa zamanda profesyonel ekiplerle çözmeyi taahhüt ediyoruz.

Özenerek yaptırdığınız dekore ettirdiğiniz mutfak banyo ve WC seramiklerinizi amatör ellere bırakıp bir tıkanıklık için kırdırıp bertaraf ettirmeyi ister miydiniz? Eğer istemiyorsanız size bir telefon kadar yakınız! Kırmadan dökmeden her türlü pis su tıkanıklığını hijyenik olarak açıyoruz.

Aynı zamanda klişeleşmiş sorun haline gelen kanalizasyonlarınızı PLASTİK Boru ve Parçalarla yeniliyor köklü çözümlere imza atıyoruz.

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren kazandığımız bilgi birikimini, hızlı ve etkin organizasyon yeteneğimizi ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanmasıdır.

 

 

Copyright © 2020 | Ankara Kanal Temizleme
Web Tasarım | www.dikmenweb.com